با بهترین مدارس بین‌ المللی مالزی آشنا شوید!

 • by

در مدارس مالزی، صدای جریان زندگی را می‌شنوید! دانش‌آموزانی چابک، پر شور و خلاق که در سر نوای همدلی، رفاقت و سازگاری برای زندگی در دنیای بزرگ‌تری را می‌پرورانند. بله، مدارس مالزی، همان بستری است که می‌توان برای ارتقاء بعد وجودی، استعدادیابی و شخصیت‌سازی فرزندتان به آن اعتماد کنید.

منتخب مشاوره شریف، تحصیل در بهترین مدارس بین‌ المللی مالزی با بروزترین متدهای آموزشی و ساختاری است.

تحصیل به سبک بین‌ المللی در مدارس مالزی!

مدارس بین‌المللی مالزی، مجسمه سازانی هستند که خوب بلدند خمیره وجود فرزند شما را به سبک و سیاق بین‌المللی بپرورانند. برای تحصیل در مالزی انتخاب گسترده‌ای پیش رو خواهید داشت؛ فقط در یک شهر کوالالامپور نزدیک به 90 مدرسه بین‌المللی وجود دارد؛ اما منتخب ما، بهترین مدارس مالزی با بروزترین متدهای آموزشی و ساختاری است. البته تأیین کننده‌ی نهایی، این است که فرزند شما مدرسه‌اش را دوست بدارد!

مدارس مالزی در کوالالامپور

همانطور که امارات به داشتن دبی می‌نازد، مالزی به کوالالامپور! با این تفاوت که پایتخت لاکچری مالزی، خانه‌ی بسیاری از اروپایی‌هاست و از لحاظ زیرساختی و آب و هوا اصلا قابل قیاس با دبی نیست! ارتباط گسترده‌ای که مالزی در بحث آموزش و پرورش با بزرگ‌های دنیا دارد، منجر به تأسیس مدارس بین‌المللی زیادی در اقصی نقاط کشورش شده است. کوالالامپور به لحاظ زیرساختی و موقعیت فوق‌العاده‌ای که دارد، محبوب‌ترین شهر برای تحصیل در مالزی است. شاید بهتر است بدانید که هزینه تحصیل در کوالالامپور یک سوم هزینه تحصیل در ایالات متحده آمریکا است.

هم اکنون؛ در کوالالامپور حدود 90 مدرسه بین المللی وجود دارد که بسیاری از آنها به دلیل ارتباط  قدیمی و پیوندهای کلی با انگلستان، برنامه درسی ملی انگلیسی را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، ‌می‌توانید مدارسIB ، فرانسوی، آلمانی، استرالیایی، کانادایی، اسلامی و چند مدرسه آمریکایی را در کوالالامپور پیدا کنید.

مدرسه بین‌المللی سان وی یکی از مراکز مجموعه آموزشی بزرگ سان وی در دل کوالالامپور است که می‌توانید برای تحصیل در هر مقطعی از دبستان تا دانشگاه، روی آن حساب کنید.

این 5 مدرسه‌ را در اولویت قرار دهید!

این تصور شماست که مدارس بین‌ المللی در مالزی، مثل قارچ سبز شده‌اند؛ ولی اینکه کدام ایده‌ال شماست را ما به شما پیشنهاد می‌دهیم! مدارس رتبه‌دار و با کیفیت در مالزی کم نیستند؛ پس با کمی سبک سنگین کردن و در نظر گرفتن معیارهای اغلب والدین، 5 مدرسه‌ای که باید در اولویت قرار دهید را به شما معرفی می‌کنیم. این گزینه‌ها، جزو بهترین مدارس مالزی برای تحصیل ایرانیان است.

1- مدرسه بین المللی سان وی در مالزی

احتمالا تابحال نام گروه آموزشی سان وی را شنیده‌اید! برندی خوش‌نام با سیستم آموزشی کانادایی. در واقع سان وی متشکل از مدرسه سان وی، کالج زبان سان وی و همچنین دانشگاه سان وی در مالزی است. یک مجموعه آموزشی قوی با بک‌گراند سبز! لوکیشن این بخش از مدارس مالزی، بسیار دیدنی است. مجموعه‌ای از ساختمان‌های آموزشی با ابعاد هندسی متنوع که تقریبا سقف تمام آنها با یک تناژ سبز رنگ نقاشی شده است. جالب است بدانید که مدرسه سان وی، در میان پوشش جنگلی وسیعی در دل کوالالامپور واقع شده است.

فرزند شما در مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی، زیر نظر مستقیم وزارت آموزش اونتاریو Ontario  کانادا با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از شعبه‌ی اصلی در کانادا، تحصیل می‌کند. معلمان کانادایی در مدرسه بین‌المللی سان وی، هرساله همراه دلبندتان می‌مانند، مگر اینکه مطمئن شوند فرزند شما آزمون پایان ترم را با موفقیت پشت سر گذرانده‌ است.

از امکانات آموزشی رفاهی مدرسه بین المللی سان وی مالزی، همین بس که دارای بهترین تکنولوژی‌های آموزشی، سالن‌های ورزشی، زمین چمن بزرگ، استخر و کلی امکانات تفریحی ورزشی دیگر است.

گفتنی است؛ مدرسه سان وی، تنها مقاطع تحصیلی 7 الی 11 را پوشش می‌دهد؛ بنابراین یک مدرسه‌ی نمونه برای تحصیل دوره راهنمایی و دبیرستان است. پیشنهاد می‌کنیم برای گذراندن مقطع پیش‌دانشگاهی در مالزی، سان‌وی را انتخاب کنید؛ چرا که با مدرک فارغ‌التحصیلی معتبری که دارد، می‌توانید از بهترین دانشگاه‌های دنیا پذیرش بگیرید.

2- مدرسه بین‌المللی APS در مالزی

ارائه‌ی برنامه درسی کمبریج انگلستان را می‌توان نقطه قوت مدرسه بین‌المللی APS مالزی دانست! APS به عنوان دومین مدرسه بین‌المللی مالزی، فراتر از یک آموزشگاه خصوصی است. در واقع دانش‌آموزی را نمی‌پذیرد مگر آن‌که، او را به فردی خلاق و با انگیزه تبدیل کند! مدرسه بین‌المللی APS در مالزی، برای تحصیل دبستان تا دبیرستان، از هر نظر ایده‌آل است. فرآیند یادگیری دانش‌آموزان در مدرسه آسیا اقیانوسیه، کاملاً پویا است. معلمان و کادر آموزشی سخت در تلاش‌اند تا دانش‌آموزان با احساس امنیت کامل و بدون از استرس، سؤال کنند و گزینه‌های جدید را کشف نمایند.

مدرسه اینترنشنال APS در مالزی، هر آنچه از امکانات یک مدرسه لوکس و لاکچری انتظار دارید را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. کادر آموزشی این مدرسه بر این باورند، با ایجاد فضایی مملؤ از بازی، سرگرمی، تفریح و آموزش، بهترین شرایط یادگیری برای‌ دانش‌آموزان رقم می‌خورد.

بهتر است بدانید مدرسه APS مالزی برای دوره مهد کودک و پیش‌دبستانی نیز ثبت‌نام دارد.

3- مدرسه بین‌المللی تیلورز در مالزی

این‌بار قرار است برترین مدرسه کوانتوم جهان را به شما معرفی کنیم؛ مدرسه بین‌المللی تیلورز در مالزی.

بیایید مزیت‌های این مدرسه را برشماریم:

 • آموزشگاه ممتاز یادگیری کوانتوم در جهان
 • همراه با ارائه‌ی برنامه درسی ملی بریتانیا
 • مجهز به امکانات آموزشی رفاهی در سطح جهانی
 • ایده‌های چالش برانگیز آموزشی
 • یادگیری منحصربه‌فرد
 • ارائه‌ی بورسیه تحصیلی

و در ادامه، مدیران مدرسه تیلورز مالزی متعهد می‌شوند، تحصیل در مدرسه بین‌المللی تیلورز، برای فرزندان شما دستاوردهای شخصیتی والایی به همراه خواهد داشت. دانش‌آموزان تیلورز به افرادی محترم، مقاوم، پرشور و رهبران مسئول در جامعه‌ی جهانی تبدیل می‌شوند.

4- مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی

نظرتان درباره آموزش برنامه تحصیلی بریتانیا و اخذ مدرک تحصیلی کمبریج چیست؟! این واقعیتی است که با تحصیل در مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی برای فرزندتان رقم می‌خورد.

سبک آموزشی جامع در فضایی حمایتگر، به فرزند شما برای بهتر بودن انگیزه می‌دهد! در برنامه آموزشی بریتانیا، فرزند شما برای یادگیری منحصربه‌فرد آماده می‌شود؛ اینکه بتواند بدون نگرانی سؤال و جواب کند و مهارت شنیدن خود را تقویت کند.

مدرسه بین‌المللی ماهسا از جمله مدارس مالزی است که می‌توانید برای تکامل فردی و شکوفایی فرزندتان به عنوان یک شهروند مسئول، روی آن حساب کنید.

مدرسه ماهسا، از بهترین مدارس اینترنشال مالزی است که مقاطع پیش‌دبستانی، دبستان تا دبیرستان را پوشش می‌دهد. خاطر نشان می‌کنیم، مدرک تحصیلی مدرسه ماهسا در مالزی توسط برترین دانشگاه‌های جهان مورد‌ تأیید است و از این باب می‌توانید از بهترین دانشگاه‌های سراسر دنیا پذیرش بگیرید.

5- مدرسه بين‌المللی نكسوس در مالزی

پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به اطلاعات مدرسه نکسوس در مالزی بیاندازید! از میان مدارس مالزی، نکسوس NEXUS را می‌توان به عنوان یکی از مدارس پیشرو در آموزش نوین دانست. این مدرسه با تمرکز بر چهار عنصر روابط، گنجاندن، نوآوری و ذهنیت، بر خلق روش‌های یادگیری ماندگار و أثربخش، تآکید می‌کند.

مدرسه بین‌المللی نکسوس Nexus، فرزند شما را به فردی ایده‌‌آل مبدل می‌کند. این مدرسه دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا:

 • مستقل باشند.
 • دانش خود را در جامعه عملی کنند.
 • مبتکر و متفکر شوند.
 • از خود دفاع کنند.
 • برای بهتر زیستن تلاش کنند.

در واقع با تحصیل در مدرسه نکسوس مالزی، فرزند شما برای ورود به جامعه‌ی آیندگان آماده می‌شود.

لازم به ذکر است، از بابت امکانات این مدرسه نیز خیالتان راحت باشد. کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها و ساختمان‌های اداری مجهز به جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی می‌باشند. امکانات رفاهی و تفریحی نیز در مدرسه‌ Nexus، در بهترین حالت ممکن مهیا است. استخر شنا، سالن تنیس، زمین فوتبال و … پرطرفدارترین امکانات ورزشی در مدرسه نکسوس مالزی است.

مدارس ایرانی در مالزی، معرفت را امتحان کنید!

عشق به وطن در بسیاری از ما غیر قابل انکار است. در هیچ کجای دنیا نمی‌توانید صمیمت و ارتباط گیری ایرانی‌ها را بیابید؛ پس طبیعی است اگر برای تحصیل در مدارس ایرانی در مالزی پافشاری کنید. هرچند که مدارس اینترنشنال به دلیل قابلیت تحصیل به زبان انگلیسی، فضای بهتری برای ورود به جامعه بین‌الملل می‌باشند، اما مدارس ایرانی نیز برتری‌هایی دارند.

مدرسه  ایرانی معرفت در مالزی، از اولین گزینه‌هایی است که برای متقاضیان تحصیل در مدارس ایرانی معرفی می‌کنیم. با اینکه مؤسس این مدرسه یک فرد ایرانی است، پذیرای دانش‌آموزان بین‌المللی نیز می‌باشد. بیش از 65% معلمان مدرسه بین‌المللی معرفت، رزومه تدریس در خارج از کشور را در پرونده‌ی خود دارند.

تمام مجموعه امکانات مدرسه معرفت مالزی در یک ساختمان 6 طبقه ارائه می‌شوند. در این مدرسه همه نوع امکاناتی دارید؛  ولی بهترین بخش آن فضای تفریحی سرپوشیده به مساحت 1800 متر مربع است.

آنچه در مورد مدرسه بین‌المللی معرفت جالب است، پیروی از تعطیلات رسمی ایران و حتی خود مالزی است؛ بنابراین فرزند شما تعطیلات بسیاری پیش رو خواهد داشت!