یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی

  • by
یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

یادگیری شگفت انگیز مدسه APS رویکردی نوین و لذت بخش است. دانش آموزان در ابتدا وقتی چیزی را نمی‌دانند می‌گویند “اوه نمی دانم!” اما پس از مدتی آموزش و یادگیری وقتی به جواب می‌رسند، شگفت زده شده و با خوشحالی فریاد می‌زنند: ” اوه فهمیدم!”. یادگیری شگفت انگیز زمانی اتفاق می افتد که دانش آموزان به سطحی فراتر از آنچه فکر می کردند برسند و خودشان از این شرایط به شدت حیرت زده شوند. با این فرآیند لذت بخش در مدرسه APS آشنا شوید. 

شریف اِستادی ایجنت تخصصی و نماینده قانونی بهترین مدارس بین المللی مالزی از جمله مدرسه APS مالزی است. برای ثبت نام و تحصیل در این مدرسه ممتاز در مالزی با ما تماس بگیرید.

تحصیل در مالزی را یک تماس شروع کنید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

یادگیری شگفت انگیز در مدرسه APS مالزی

اگر تا به حال چیزی درباره یادگیری شگفت انگیز نشنیده‌اید، وقت آن است که با این فرآیند در مدرسه APS مالزی آشنا شوید.

سیستم یادگیری شگفت انگیز یکی از ابتکارات مدرسه آسیا پاسیفیک مالزی است. رویکردی در فرآیند یادگیری و زمانی که والدین و دانش آموزان از نتیجه یادگیری شگفت زده می‌شوند.

در این مدرسه دانش آموزان وقتی چیزی را نمی‌دانند می گویند: “اوه نمی دانم!” اما لحظه ای که به جواب می‌رسند و با خوشحالی فریاد می‌زنند: ” اوه فهمیدم!”
این لحظه شیرین‌تر لحظه در فرآیند یادگیری است که در مدرسه آسیا پاسیفیک برای بهتر شدن آموزش و یادگیری دانش آموزان به کار گرفته می‌شود. در این مدرسه دانش آموزان آموزش‌هایی را یاد می‌گیرند که در هر موضوع یا زمینه ای بهتر از چیزی می‌شوند که از خودشان انتظار دارند.

یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی

3 فایده یادگیری شگفت انگیز

در سیستم یادگیری شگفت انگیز استعدادها و توانایی‌های دانش آموز شناسایی شده و با آزادی و امنیت کامل در جهت رشد و پیشرفت هدایت می‌شود. فواید دیگر این شیوه آموزش در مدرسه APS را ببینید:

  1. یادگیری شگفت انگیز باعث اعتماد به نفس دانش آموزان می‌شود. کودکان از همان ابتدا کنجکاو هستند و ذاتا تمایل به یادگیری دارند و زمانی که پرقدرت کاری را که می‌خواستند، انجام می‌دهند شادی در چهره‌شان موج می‌زند. دانش آموزان برای شناخت دستاوردهای خود نیازی به هدایای مجلل ندارند فقط کافی است بدانند که بهتر از گذشته هستند و چیزهای جدید یاد گرفته‌اند.
  2. یادگیری شگفت انگیز باعث افزایش نرخ جذب و یادگیری می‌شود. احساس موفق شدن انگیزه قوی برای انجام دادن کارها است. برخی دانش آموزان به خاطر اضطراب، فشار یا استرس انگیزه و توانایی یادگیری خود را از دست می‌دهند. یادگیری نیازمند به محیطی امن است. در مدرسه آسیا پاسیفیک و در شیوه یادگیری شگفت انگیز، دانش آموزان تشویق می‌شوند که خاطرات شیرین یادگیری در دوران مدرسه را تا همیشه همراه داشته باشند.
  3. در سیستم یادگیری شگفت انگیز دانش آموزان برای ذهنیت رشد مادام العمر آماده می‌شوند. تجارب مکرر اعتماد سازی این باور را در دانش آموزان تقویت می‌کند که همیشه در هر کاری می‌توانند بهترین باشند؛ حتی وقتی که بزرگ‌تر می‌شوند. به این ترتیب دانش آموزان تبدیل به یادگیرندگان مادام العمر می‌شوند که بدون توجه به قطعیت های زندگی، از فرهنگ‌های مختلف عبور کنند.
مطلب پیشنهادی: برای اطلاع از شهریه و هزینه مدرسه APS مالزی کلیک کنید.

شیوه های متفاوت یادگیری شگفت انگیز

شیوه یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی کاملاً منحصر به فرد و متفاوت است. در این شیوه دانش آموزان تشویق می‌شوند تا به مشکل و مسائل پیش آمده فکر کنند، سؤال بپرسند، استراتژی بچینند و به بهترین راه حل برسند. در این فرآیند دانش آموزان پس از مدتی متوجه می‌شوند که به حدی پیشرفت کرده‌اند که قبلاً آن را غیرممکن می‌دانستند.

ویژگی ممتاز دانش آموزان در این مدرسه، انعطاف پذیری بالا و پایداری است؛ طوری که هرگز تسلیم نمی‌شوند تا زمانی که از “اوه نمی دانم!” تا رسیدن به لحظه ” اوه  فهمیدم!” پافشاری می‌کنند.

نقطه عطف یادگیری همان لحظه درخشان “من می توانم این کار را انجام دهم” است. شاید این لحظه هر روز برای دانش آموزان مدرسه APS  اتفاق نیقتد؛ ولی دانش آموزان در روند یادگیری و رشد، بارها و بارها با این لحظه روبرو می‌شوند.

رویکرد یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی، یک فرآیند دانش آموز محور است که مطابق با هر دانش اموز و فردیت او طراحی می‌شود. به تعداد دانش اموزان مدرسه، روش های مختلفی برای یادگیری شگفت انگیز وجود دارد؛ چون هر دانش آموز با بقیه متفاوت است و تجربیات یادگیری متفاوتی خواهد داشت. تجربه در دست گرفتن مداد برای یک دانش آموز رویکرد شگفت انگیزی است؛ در حالی که برای دانش آموز دیگر، نوشتن یک جمله به طور کامل شگفت انگیز خواهد بود و در دانش آموزان بزرگ‌تر درک متحول کننده و عمیق از زندگی و انجام وظایف بدون وابستگی به بزرگسالان همان لحظه درخشان ” اوه  فهمیدم!” است.

با اخذ ویزای دانش آموزی مالزی تحصیل در مدارس مالزی را شروع کنید. اطلاعات لازم را همین امروز کسب کنید!

برای دریافت انواع ویزای مالزی ما تماس بگیرید.۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

یادگیری شگفت انگیز مدرسه APS مالزی

معلمان در سیستم یادگیری شگفت انگیز

معلمان دلسوز در سیستم یادگیری شگفت انگیز متعهدانه و دلسوزانه از دانش آموزان حمایت می‌کنند تا به موفقیت برسند. . معلمان در این روند با نظارت کامل دانش اموزان را حمایت کرده و به چالش می‌کشند تا از نظر تحصیلی، اجتماعی و عاطفی بهتر شوند.

همه دانش آموزان در ISP پشتیبانی می‌شوند تا مالکیت یادگیری خود را در دست بگیرند. این حمایت شامل معلمان و رهبران و دانش آموزان می شود و نتیجه آن ایجاد فضای یادگیری پویا، نوآورانه و شخصی است. همه در کنار هم روی یک هدف برای بهتر شدن متمرکز هستند.

در مدرسه aps شرایط برای دانش آموزان فراهم شده که با تمرکز بر درک بهتر موضوعات درسی یادگیری شگفت انگیز را تجربه کنند. برنامه‌های غنی مدرسه نیز باعث افزایش تجربیات دانش آموزان شده و به آنها کمک می‌کند که علایق خود را کشف کرده و مهارت‌های بین فردی و رهبری را تجربه کنند. دانش آموزان در این مدرسه در کنار دانش آکادمیک مهارت‌های زندگی و رویایی با مشکلات را نیز آموزش می‌بینند فارغ از این که در آینده قرار است چه شغلی را انتخاب کنند.

هدف از یادگیری شگفت انگیز در مدرسه APS مالزی

مبارزه برای پیشرفت کردن و رسیدن به نتیجه برای هر دانش آموز ضروری است. یک مبارزه خوب و چالش برانگیز و قدرتمندانه زمانی است که به نتایج موفقیت آمیز برسید.

هدف از یادگیری شگفت انگیز این است به دانش آموزان کمک کند تا مسائل درسی را عمیقاً درک کنند، و زمانی که روی هدفی تمرکز می‌کنند با پشتکار برای رسیدن آن تلاش کنند تا به یادگیری شگفت انگیز برسند، هدف دیگر این سیستم ایجاد اعتماد متقابل مدرسه با دانش آموز و حفظ محیطی است که همه در آن احساس شادی و انگیزه کنند.

یادگیری شگفت‌انگیز در مدارس مالزی، زمانی اتفاق می‌افتد که دانش‌آموزان با یادگیری به پیشرفتی فراتر از انتظارات خودشان می‌رسند و به حدی پیشرفت می‌کنند که قبلاً آن را غیرممکن می‌دانستند. یادگیری شگفت انگیز آن لحظه ای است که “اوه نه!” را به لحظه ” اوه وای فهمیدم!”تبدیل می‌کنید.

در واقع هدف اصلی مدرسه این است که دانش آموزان بگویند:” من متوجه نشدم که می‌توانم این کار را انجام دهم اما راهی برای حل آن پیدا کردم”

تحصیل و اقامت در مالزی با شریف اِستادی

شریف اِستادی ایجنت تخصصی و نماینده قانونی مدرسه APS مالزی است. صفر تا صد ثبت نام تا اخذ ویزای دانش آموزی و ویزای والدین را از ما بخواهید.

نیاز به راهنمایی داری؟ با این شماره تماس بگیر۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *