امکانات مدرسه بین‌المللی APS

  • by

امکانات و تسهیلات مدرسه بین المللی APS

مدرسه بین المللی APS دارای طیف گسترده‌ای از امکانات آموزشی، سالن‌های ورزشی، امکانات مربوط به هنرهای لیبرال، علوم و فناوری است، این همه تجهیزات و امکانات آن هم برای یک مدرسه!
قطعاَ به‌عنوان والدینی که نگران آینده‌ تحصیلی فرزنشان هستند، انتخاب مدرسه‌ی استاندارد با امکانات مناسب از ضروریات است. فراهم کردن رفاه بیشتر، از اهداف والدینی است که می خواهند سرنوشت فرزندشان را در مدرسه بین المللی APS رقم بزنند و این همان چیزی است که شما می خواهید؛ هدفی که در چارچوب تیم حرفه‌ای ما دنبال می شود. بهتر است برویم سر اصل مطلب!

امکانات ورزشی مناسب در APS

فقط کافی است دست دلبندتان را بگیرید و از سالن‌های مختلف مدرسه APS مالزی دیدن کنید. انگشتانی که دست شما را می فشارد، از سر ذوق و هیجانی وصف ناپذیر است که روزهای مهیجی را وعده می دهند. سالن‌های ورزشی کامل و مجهز؛ گویی ورزشکاران حرفه ای قرار است در این سالن‌ها مسابقه دهند!
در این مدرسه دانش‌آموزان از یک زمین فوتبال بزرگ برخوردارند. وجود سالن‌های ورزشی متنوع امکان عضویت دانش‌آموزان در رشته‌های ورزشی مختلف از جمله تنیس و اسکوواش را  فراهم می‌کند.
پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به استخر مجموعه بزنید، بسیار وسیع و تمیز است. داشتن استخر سرپوشیده‌ی بزرگ از امکانات دوست داشتنی مدرسه بین المللی APS است که بسیاری از دانش‌آموزان از آن استقبال می‌کنند.
بهتر است بدانید که در مالزی مدرسه‌های عالی با چنین امکاناتی نیز وجود دارند که در قبال آن هزینه‌ی بالایی را دریافت می‌کنند؛ این درحالیست که از میان مدارس مالزی، مدرسه بین المللی APS در فضایی دور از شلوغی‌های شهر، در منطقه‌ای وسیع این امکانات را با هزینه‌ی پایین در اختیار متقاضیان و علاقه‌مندان به تحصیل در مالزی قرار می‌دهد.

امکانات آموزشی مدرسه APS

مدرسه بین المللی آسیا اقیانوسیه دارای مجموعه‌ی چشمگیری از امکانات آموزشی است که به منظور یادگیری بهتر در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرند.
امکانات مدرسه aps
از امکانات آموزشی مدرسه بین المللی APS می‌توان به کلاس‌های وسیع و مجهز به ابزار ICT، سیستم تهویه مطبوع، آزمایشگاه‌های علمی و کلاس‌های اختصاصی هنر اشاره کرد.
جالب است بدانید که در این مجموعه برای آموزش موسیقی به دانش آموزان، یک سالن مجزا مخصوص هنرهای لیبرال و تدریس دِراما در نظر گرفته شده که تجربه‌ی خوبی را برای فرزندتان رقم می‌زند. آموزش دو ساز موسیقی توسط اساتید اسپانیایی از برنامه‌های مدرسه بین المللی APS می‌باشد که با ثبت‌نام فرزندتان شامل او نیز می‌شود.

مشاوره رایگان برای پذیرش در APS

امکانات آموزشی و رفاهی مناسب در APS جای تردید برای والدین باقی نمی گذارد. اگر شما نیز تصمیم خودتان را برای ثبت نام فرزندتان در این مدرسه ی انگلیسی گرفته اید، همین حالا با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های مشاوران ما به‌صورت رایگان بهره مند شوید. ما شما را به سوی زندگی بهتر هدایت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *