درباره مدرسه فیرویو؛ Fairview

  • by

مدرسه بین‌المللی Fairview؛ تنها یک مدرسه نیست، بلکه بزرگترین شبکه‌ی مدارس IB World است که تاکنون در مالزی دیده‌اید! یک آموزش غنی و یک برنامه درسی مبتنی بر تحقیقات، همان چیزی است که برای تحصیل در عرصه‌ی بین‌الملل نیاز دارید.
مشاوره شریف، نمایندگی مدرسه بین‌المللی Fairview مالزی در ایران می‌باشد. هدف ما، اخذ ویزای تحصیلی، ثبت‌نام، مشاوره و ارائه‌ی خدمات تخصصی برای تحصیل فرزندان شما در مالزی است.

مدرسه بین‌المللی Fairview کجاست؟

این شبکه، شعب خود را در قالب پردیس‌هایی واقع در Kuala Lumpur،Subang Jaya ،Ipoh ، Penang و Johor Bahru  تأسیس و به عنوان یکی از 10 مدرسه‌ی برتر بین‌المللی در مالزی، به دنیا معرفی شد.
در این خصوص، بهتر است بدانید؛ مدرسه بین‌المللی فیرویو، اهداف خود را فراتر از مرزها دنبال می‌کند و تاکنون توانسته شعب خود را در اسکاتلند و در باتام اندونزی، افتتاح کند.

بیایید کمی به عقب برگردیم! فیرویو تا امروز

مالزی، 1978؛ سالی که مصادف شد با تأسیس یکی از ابرقدرت‌های آموزشی دنیا، مدرسه بین‌المللی Fairview. در آن زمان Fairview  آن‌قدر هم در میان مدارس مالزی، معروف نبود! کودک نوپایی بود که افکار و اهداف بزرگی را در سر می‌پرواند. گام‌های بلند و محکمی که در راستای تحقق اهداف بر‌می‌داشت، تک مدرسه‌ی فیرویو را آنقدر بزرگ کرد که شاخ و برگ‌هایش در سراسر مالزی و فراتر از آن گسترش یافت.

امروزه مدرسه بین‌المللی Fairview، یکی از بهترین مدارس مالزی است که برنامه‌ی جامع IB را ارائه می‌دهد.

این مدرسه، توسط بسیاری از مربیان مشهور جهان، به عنوان یکی از 10 مدرسه‌ی برتر بین‌المللی در مالزی نامگذاری شده و تا کنون، هزاران دانش‌آموز را از برخی از بهترین خانواده‌های با نفوذ آسیا، پرورش داده است. در واقعاین مدرسه را می‌توان
در حال حاضر، بیش از 2000 دانش آموز از بیش از 65 کشور مختلف در مقاطع ابتدایی و دبیرستان، زیر سایه‌ی مدرسه خصوصی فیرویو، مشغول تحصیل و آموزش هستند.
تمامی استراتژی‌های یادگیری و روش‌های آموزشی در این مدرسه، کاملاً رصد شده و بر اساس بهترین بازخورد، طبق پیشینه‌ی دانش‌آموزان و نیازهای یادگیری، ارائه می‌شوند. به فارغ‌التحصیلان مدرسه‌ی خصوصی Fairview در سراسر جهان، دیپلم IB ارائه می‌شود.

امکانات مدرسه فیرویو در حال حاضر

پردیس کوالالامپور مدرسه‌ی بین‌المللی فیرویو، واقع در Wangsa Maju، یکی از محبوب‌ترین شعب این مجموعه می‌باشد که در سال 2009، تأسیس شد. این پردیس، علاوه بر داشتن تجهیزات مدرن آموزشی، مجهز به امکانات رفاهی آموزشی و همچنین سالن‌های ورزشی نیز می‌باشد. تمام امکانات طبق آخرین استانداردهای روز دنیا در اختیار دانش‌آموزان مدرسه‌ی خصوصی فیرویو در مالزی قرار می‌گیرد.
تجهیزات و امکانات مدرسه فیرویو در حال حاضر، به شرح زیر می‌باشد:

  • سالن‌های متعدد
  • کلاس‌های درس مجهز به سیستم تهویه‌ی مطبوع
  • سالن اجتماعات
  • زمین‌های بازی از قبیل زمین بسکتبال
  • سالن‌های ورزشی و استخر در یک مجموعه‌‌‌ی مدرن گسترده
  • غذاخوری
  • مرکز منابع فناوری اطلاعات
  • کتابخانه
  • اتاق‌های هنرهای نمایشی

این مدرسه همچنین پشتیبانی زبان انگلیسی، خدمات مشاوره‌ای و کلاس‌های آموزشی را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

تورمجازی مدرسه فیرویو

تورمجازی مدرسه فیرویو

video
play-sharp-fill

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

مدرسه فیرویو مالزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *