مدرک زبان برای مدارس مالزی

 • by
زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

مدرک زبان برای مدارس مالزی، برگ برنده برای جهش در مقاطع تحصیلی این کشور پیشرفته و فرهنگی است؛ اما شرط لازم نیست! شما می‌توانید همزمان با تحصیل در مدارس مالزی در مقاطع تحصیلی مختلف، در دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی شرکت کرده و در کلاس‌های درس به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط شده و با اعتماد به نفس بالا به انگلیسی صحبت کنید. تحصیل بدون مدرک زبان در مدارس مالزی، حرکت به سوی آینده‌ای درخشان‌ و پربار همراه با تسلط کامل به زبان انگلیسی است.

شریف اِستادی، همراه و پشتیبان شما برای تحصیل در مدارس مالزی است. بی دغدغه از مدرک زبان، در مدارس مالزی ثبت نام کنید و به سوی آینده تضمین شده قدم بردارید.

تحصیل در مالزی را یک تماس شروع کنید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

چرا مدرک زبان برای مدارس مالزی؟

برای تحصیل در مدارس بین المللی مالزی باید زبان انگلیسی بدانید!
دقت داشته باشید باید زبان انگلیسی بدانید ولی نیازی به مدرک زبان ندارید!

مسئله خیلی ساده است. از آنجا که در کشور مالزی، مدارس و مؤسسات آموزشی به طور گسترده از زبان انگلیسی به عنوان زبان تدریس استفاده می‌کنند، دانش آموزان و دانشجویان باید برای تحصیل به زبان انگلیسی مسلط باشند.

هرچند برای تحصیل در مدارس مالزی به مدرک زبان انگلیسی نیازی نیست، ولی داشتن دانش پایه‌ای زبان انگلیسی می‌تواند برای دانش‌آموزان بسیار مفید باشد. بعد از ورود به مالزی و گذراندن آزمون تعیین سطح، کلاس‌های زبان انگلیسی به عنوان بخشی از برنامه اصلی درسی به دانش آموز ارائه می‌شود تا مهارت‌های زبانی‌ آنها تقویت شده و بتوانند به راحتی با محتوای درسی کنار بیایند و در فعالیت‌های کلاسی، شرکت فعال داشته باشند.

مزایای تحصیل بدون مدرک زبان در مدارس مالزی

5 مزیت استفاده از زبان انگلیسی در مدارس مالزی

تسلط به زبان انگلیسی در مدارس مالزی مالزی نه تنها یک الزام، بلکه مزیت رقابتی و ابزار حیاتی برای موفقیت دانش آموزان است. مزایای استفاده از زبان انگلیسی در مدارس مالزی را در ادامه بخوانید:

 1. به دلیل اهمیت انگلیسی به عنوان زبان علم و تجارت جهانی، مدارس بین المللی مالزی از انگلیسی به عنوان زبان آموزشی استفاده می‌کنند.
 2. مالزی به عنوان کشور پذیرنده دانش آموزان و دانشجویان از سراسر دنیا، همکاری‌های علمی زیادی با دانشگاه‌ها و مؤسسات دیگر کشورها دارد و انگلیسی زبان ارتباطی با سایر مراکز علمی و آموزشی دنیا است.
 3. تسلط به زبان انگلیسی امکان دسترسی به آخرین منابع علمی روز را به دانش آموزان می‌دهد.
 4. به دلیل  حضور دانش آموزان بین المللی در مدارس مالزی، برای برقراری ارتباط با همکلاسی‌ها و معلمان باید به زبان مشترک همه دانش آموزان یعنی زبان انگلیسی مسلط باشند.
 5. علاوه بر تمام موارد بالا، داشتن مهارت بالا در زبان انگلیسی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در بازار کار جهانی رقابتی‌ موفق‌تر باشند و فرصت‌های شغلی بهتری پیدا کنند.
مطلب مرتبط: آزمون تعیین سطح در مدارس مالزی

معیار پذیرش بدون مدرک زبان در مدارس مالزی

برای ورود به مدارس مالزی، نیازی به ارائه مدرک زبان ندارید. فرآیند پذیرش در مدارس مالزی به این ترتیب است که در هر مدرسه یک آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی از دانش آموزان گرفته می‌شود. بر اساس نتایج این آزمون، وضعیت دانش‌آموزان ارزیابی شده و مطابق نیاز در کلاس‌های مناسب خود شرکت می‌کند. در نظام آموزشی مدارس مالزی، پیشرفت دانش‌آموزان در زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت‌شان ارزیابی و تنظیم می‌شود:

 • اگر دانش‌آموزی در زبان انگلیسی بسیار توانا و در سطح عالی باشد، به کلاس بالاتری منتقل می‌شود که این به معنای پیشی گرفتن از سطح فعلی‌اش است.
 • دانش‌آموزانی که تسلط متوسطی به زبان انگلیسی دارند، در همان پایه تحصیلی که هستند، ادامه تحصیل داده و به یادگیری خود در آن مقطع ادامه می‌دهند.
 • در صورتی که دانش‌آموزی در زبان انگلیسی ضعیف باشد و نیاز به پیشرفت داشته باشد، به یک کلاس پایین‌تر هدایت می‌شود تا مهارت‌های زبانی خود را تقویت کند.

یادگیری زبان در مدارس مالزی

در مالزی، بسیاری از مدارس بین المللی دوره‌های آموزشی متنوعی برای بهبود مهارت‌های زبانی به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند. این دوره‌ها، از سطح مقدماتی تا پیشرفته بوده و به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در چهار مهارت اصلی زبانی یعنی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن پیشرفت کنند.

شرکت در دوره زبان مدارس مالزی نه تنها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرند، بلکه آن‌ها را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند IELTS و TOEFL نیز آماده می‌کند.

این دوره‌ها به دقت طراحی شده‌ و به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را ارتقاء داده و در آینده به موفقیت‌های بزرگ دست یابند. با کسب مدرک زبان برای مدارس مالزی نه تنها دروازه‌های تحصیلی بین المللی را به روی خود باز می‌کنید، بلکه برای فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای در آینده آماده خواهید شد.

مدرک زبان برای مدارس مالزی

چگونگی برگزاری دوره زبان در مدارس مالزی

دوره‌های زبان برگزار شده در مدارس مالزی به چند صورت است:

 1. بعضی از مدارس دوره‌های زبان را به صورت فشرده و متمرکز در طول تابستان یا تعطیلات میان ترم برگزار می‌کنند؛ تا دانش‌آموزان فرصت کافی برای یادگیری داشته باشند بدون آن که به دروس اصلی آنها لطمه بخورد.
 2. برخی از مدارس برنامه‌های تقویت زبان را به شکل فعالیت های فوق برنامه پس از ساعات درسی کلاس ارائه می‌دهند، دانش‌آموزان می‌توانند در این کلاس‌ها همزمان با یادگیری دروس اصلی به زبان انگلیسی نیز مسلط شوند.

بهترین مدارس مالزی ارائه دهنده دوره زبان در مالزی

مالزی، بهشتی از فرصت‌ها برای دانش‌آموزان جویای دانش است. با تحصیل در مدارس مالزی نه تنها در عرصه‌های علمی پیشرفت خواهید کرد، بلکه در یادگیری زبان انگلیسی نیز سرآمد خواهید شد.

یادگیری و کسب مدرک زبان در مدارس مالزی به شما کمک می‌کنند تا با اطمینان خاطر در محیط‌های بین‌المللی قدم بگذارید و به آموزش جامع دسترسی آسان داشته باشید.

مدارس بین المللی ارائه دهنده دوره زبان در مالزی را ببینید:

 • مدرسه سان وی مالزی
 • مدرسه aps مالزی
 • مدرسه تیلورز مالزی
 • مدرسه مونت کیارا
 • مدرسه آلیس اسمیت
 • مدرسه گاردن مالزی
 • مدرسه iskl

تحصیل تضمینی در مدارس مالزی با شریف اِستادی

شریف اِستادی ایجنت تخصصی و نماینده قانونی مدارس برتر بین المللی در مالزی است. انجام فوری و بی دغدغه خدمات زیر را از ما بخواهید:

 • مشاوره رایگان برای انتخاب مدارس مالزی
 • ثبت نام در مدارس برتر مالزی
 • اخذ ویزای تحصیلی دانش آموزی مالزی

نیاز به راهنمایی داری؟ با این شماره تماس بگیر ۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *