آموزش در مدرسه بین‌ المللی ماهسا

 • by

چرا مدرسه ‌بین‌المللی ماهسا!؟

برنامه‌ی درسی بریتانیا و سبک آموزشی جامع در فضایی حمایت کننده با مدرک تحصیلی کمبریج؛ همان مسیری است که بارها مشوق دانش‌آموزان با انگیزه بوده است. آموزش و یادگیری در مدرسه بین‌المللی ماهسا MAHSA تمام انتظارات شما را برای تحصیل فرزندتان در مالزی برآورده می‌کند. اگر مایلید درباره مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی بیشتر بدانید، این مطلب را از دست ندهید.

مشاوره شریف به عنوان تنها پارتنر تخصصی در زمینه‌ی اخذ ویزای تحصیلی و ثبت نام در بهترین مدارس بین‌المللی مالزی، هرآنجه برای پذیرش و اعزام فرزندتان به مدارس مالزی نیاز دارید را با مشاوره رایگان در اختیارتان خواهد گذاشت.

سبک آموزشی جامع در فضایی حمایت کننده

مدرسه بین‌المللی ماهسا رویکردی هدفمند در جهت ایجاد فضایی حمایتگر دارد که در آن دانش‌آموزان از آموزش منظم همراه با احترام متقابل برخوردارند. سبک آموزشی جامع از مزیت های دیگر سیستم آموزشی مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی است.

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

محیط مدرسه بگونه‌ای مدیریت می‌شود که مشوقی برای دانش‌آموزان با انگیزه است. در میان مدارس مالزی، مدرسه‌ی ماهسا، سیستم آموزشی منحصربه‌فرد خودش را دارد! ماهسا دانش‌آموزان را در یک فضای رقابتی سالم قرار می‌دهد تا برای بهتر بودن از هم پیشی بگیرند. به‌طوری که می‌توان گفت برای تمام عمر به تحصیل در این مدرسه افتخار خواهند کرد.

شما نیز اگر برای تحصیل فرزندتان در مالزی بدنبال یک مدرسه‌ی عالی با نظام هدفمند هستید؛ مدرسه بین‌المللی ماهسا یکی از بهترین گزینه ها در مالزی است.

برنامه‌ی درسی بریتانیا در مدرسه بین‌المللی ماهسا

تحصیل طبق برنامه‌ی درسی بریتانیا که مورد تآیید دانشگاه کمبریج می‌باشد، از دلایلی است که آمار پذیرش در مدرسه بین‌المللی ماهسا را افزایش می‌دهد.

در مدرسه بین‌المللی ماهسا، برنامه‌ی درسی بریتانیا (هیئت کمبریج) برای آموزش دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است؛ این برنامه درسیِ بین‌المللی مورد آزمون و خطا قرار گرفته و هم اکنون در مراکز آموزشی بیش از ۱۰۰ کشور جهان در حال استفاده است.

از ویژگی‌های برنامه‌ی درسی بریتانیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برنامه‌ی درسی بریتانیا در واقع بر پایه‌ی بحث و گفتگو است.
 • این برنامه درسی از این طریق تقویت مهارت‌های شنیداری به ارائه‌ی مطلب می‌پردازد.
 • معلمان این برنامه درسی، طوری آموزش دیده‌اند که دانش‌آموزان را به شنیدن، کنجکاوی و پرسیدن سؤال تشویق کنند.
 • تمامی استانداردهای بین‌المللی در این برنامه درسی با معیارهای ملی مالزی تطابق دارد.
 • دوره‌ی برنامه درسی در مدرسه‌ی MAHSA با ارائه‌ی مدارک بین‌المللی در IGCSE (گواهینامه عمومی بین‌المللی آموزش متوسطه) در مقطع ۱۱ و همچنین ارائه‌ی مدرک سطح “A” در مقطع ۱۳ به پایان می‌رسد.
 • مدارک تحصیلی کمبریج توسط دانشگاه‌های برتر سراسر جهان شناخته شده و مورد پذیرش می‌باشند.

تورمجازی مدرسه ماهسا

تورمجازی مدرسه ماهسا

play-rounded-fill

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

مشاوره شریف با تسلط بر نظام آموزشی مصوب در مالزی، برنامه ی درسی بریتانیا در مدرسه ماهسا را یکی از بهترین آموزش های درحال تعلیم در مالزی می‌داند و با تمرکز بر این امر اقدام به ارائه‌ی خدماتی در زمینه‌ی اخذ پذیرش تضمینی در مدرسه‌ بین‌المللی ماهسا و همچنین اخذ ویزای تحصیلی مالزی می‌نماید.

برنامه‌ی درسی بریتانیا چه اهدافی را دنبال می کند؟

 • ایجاد فرصت یادگیری و پیشرفت برای تمام دانش‌آموزان.
 • ارتقاء و رشد معنوی، اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی دانش‌آموزان
 • ایجاد پایه‌های محکم و استوار جهت کسب علم، مهارت
 • ایجاد نگرش‌های لازم برای کسب تکامل فردی به عنوان یک شهروند فعال و مسئول.

چرا برنامه‌ی درسی بریتانیا؟

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم؛ برنامه‌ی درسی بریتانیا سالیان طولانی است که در مراکز آموزشی مختلف دنیا بکارگرفته شده و خب طبعاً در این مدت امتحان خود را پس داده است. چنان‌که امروزه یکی از موفق‌ترین برنامه های درسی در امر آموزش و یادگیری دانش‌آموزان است.

جالب است بدانید که شیوه‌ی آموزش در این برنامه بسیار گسترده است و هنر، علوم مختلف و حتی علوم انسانی را پوشش می‌دهد.

در این برنامه طبق یک فرآیند زیربنایی دقیق، به ارزیابی و درمان ناتوانی‌های آموزشی دانش‌آموزان می‌پردازد. این روند آموزشی در مدرسه‌ی بین‌المللی MAHSA در تمام مقاطع تحصیلی از ابتدایی گرفته تا دوره‌ی IGCSE و سطح A مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا طی آن معلمان، والدین و خود دانش‌آموزان از میزان پیشرفت وی اطلاع یابند.

طراحی برنامه‌ی درسی بریتانیا به‌گونه‌ای است که عملی سازی دانش کسب شده را تشویق می‌کند.

مشاوره شریف تنها یک بانک اطلاعاتی قدرتمند نیست، بلکه دستان توانمندی است که فرزند شما را در جایگاه واقعی اش در سطح بین المللی قرار می دهد، پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

منبع : وب سایت مدرسه بین‌المللی ماهسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *