مدارس بین‌المللی مالزی

مدرسه بین‌المللی سان‌وی

فرصت‌های جهانی، موقعیت استراتژیک قوی، سیستم آموزشی هوشمند و ده‌ها امکانات و تجهیزات بروز در مدرسه‌ی کانادایی تبار سان‌وی مالزی. اکنون در زمینه‌ی یادگیری شخصی و امکانات برجسته در یک محیط پرورشی سالم، مدرسه بین‌المللی سان‌وی (SUNWAY) را به شما معرفی کنیم.تا زمانی که فرمان هدایت مدرسه بین‌المللی سان‌وی در دستان معلمان کانادایی تبار مالزی باشد، دانش‌آموز شما از بهره‌ی هوشی بالا و آموزش در سطح جهانی برخوردار خواهد بود.دریافت مدرک فارغ‌التحصیلی با اعتبار جهانی، ایده‌آلیست برای تحول زندگی فرزندانمان به سوی آینده ای روشن.

مدرسه بین‌المللی APS

مالزی، سال 2012، افتتاحیه مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه (APS). در میان تشویق حضار، سخنران از اهداف تأسیس مدرسه بین المللی APS می‌گوید: هدف از تأسیس مدرسه بین المللی آسیا اقیانوسیه به عنوان یکی از مؤلفه‌های گروه آموزشی APIIT، ارائه‌ی آموزش‌های با کیفیت در جهت رشد فکری، عاطفی و شخصیتی دانش آموزان است، آنچه از یک مدرسه واقعی بین‌المللی انتظار می‌رود.به جرئت می‌توانیم مالزی را مهد با کیفیت‌ترین مدارس بین‌المللی آسیا معرفی کنیم؛ مدرسه بین‌المللی APS نیز گواه همین امر است؛ پس می‌توان با خیال راحت سرنوشت فرزندانمان را به این مجموعه‌ی علمی آموزشی بسپاریم.مدرسه بین‌المللی APS از مراکزی است که کاملاَ پویا عمل می‌کند و مسیر توسعه و فراگیری جدیدترین متدهای آموزشی دنیا را در پیش دارد.

چرا مدرسه بین‌المللی ماهسا

برنامه‌ی درسی بریتانیا و سبک آموزشی جامع در فضایی حمایت کننده با مدرک تحصیلی کمبریج؛ همان مسیری است که بارها مشوق دانش‌آموزان با انگیزه بوده است. آموزش و یادگیری در مدرسه بین‌المللی ماهسا MAHSA تمام انتظارات شما را برای تحصیل فرزندتان در مالزی برآورده می‌کند.مدرسه بین‌المللی ماهسا رویکردی هدفمند در جهت ایجاد فضایی حمایتگر دارد که در آن دانش‌آموزان از آموزش منظم همراه با احترام متقابل برخوردارند. سبک آموزشی جامع از مزیت های دیگر سیستم آموزشی مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی است.

مدرسه بین المللی UCSI شعبه Springhill

(اسپرینگ‌ هیل)، مدرسه‌ی شبانه روزی با سیستم جهانی IB؛ برترین شعبه‌ی مدرسه‌ی بین‌المللی UCSI در مالزی، جایی که آٰرزوها دست‌یافنی می‌شوند. مدارس بین‌المللی مالزی به داشتن «اسپرینگ هیل»، می‌بالند. همه چیز در این مدرسه تخصصی است. با یک نگاه به در و دیوار و امکانات لوکس مدرسه هوش از سرتان می‌رود! یا بهتر است بگوییم قند در دلتان آب می‌شود.مگر می‌شود از تحصیل در چنین مدرسه‌‌ی شاخصی گذشت؟! به احتمال زیاد شنیده‌های پیرامون مدرسه بین‌المللی UCSI شما را به اینجا کشانده، ولی شنیدن کی بود مانند دیدن! پس با ما همراه شوید تا نگاهی به مدرسه بین‌الملی UCSI شعبه Springhill داشته باشیم.

مدرسه‌ی بین‌المللی نکسوس

مدرسه‌ی بین‌المللی Nexus مالزی؛ جامعه‌ای برای پرورش دانش‌آموزان مسئول و تحصیل کرده در سطح جهانی است. Nexus یک مدرسه‌ی متمرکز بر یادگیری می‌باشد که با تمرکز روی چهار عنصر روابط، گنجاندن، نوآوری و ذهنیت، پیشرو است. اگر مایل به تحصیل فرزندانتان در مدرسه‌ی بین‌المللی نکسوس هستید؛ این مطلب را حتما بخوانید.

مدرسه‌ی بین‌المللی تیلورز

احتمالاٌ تصورتان از مدرسه، یک ساختمان متمرکز یک یا دو طبقه است با یک صحن حیاط بزرگ؛ آنچه بخصوص در مدارس ایرانی پیش‌تر دیده‌اید. با این حال می‌خواهیم تمام ذهنیت خود را از مدارس و سیستم آموزشی کشورمان پاک کنید و با ما به فراتر از مرزها بیاید تا با سیستم آموزشی بین‌المللی در برترین مدرسه‌ی کوانتوم جهان آشنا شوید. نمای هر سازه‌ای در پس‌زمینه‌ی محیط همیشه سبز با آب و هوای استوایی مالزی بسیار دلباز و چشم گیر جلوه می‌کند؛ لااقل در رابطه با ساختمان مدرسه‌ بین‌المللی تیلور کوالالامپور چنین می‌نماید.

مدرسه بین المللی Fairview

مدرسه بین المللی Fairview بزرگترین شبکه مدارس IB World مالزی است که دارای پردیسهایی در کوالالامپور ، Subang Jaya ، Ipoh ، Penang و Johor Bahru است. این مدرسه بین المللی همچنین در اسکاتلند و در باتام اندونزی شعبه دارد. مدرسه بین المللی Fairview مالزی در سال 1978 شکل گرفت ، یکی از بهترین مدارس بین المللی در مالزی است که یک برنامه جامع IB را ارائه می دهد.