مدرسه بین المللی سان‌ وی مالزی

  • by

مدرسه بین‌ المللی سان‌وی بهترین انتخاب برای فرزندانمان

فرصت‌های جهانی، موقعیت استراتژیک قوی، سیستم آموزشی هوشمند و ده‌ها امکانات و تجهیزات دیگر در مدرسه‌ی کانادایی تبار سان‌وی مالزی منتظر شماست! اکنون در زمینه‌ی یادگیری شخصی و امکانات برجسته در یک محیط پرورشی سالم، مدرسه بین‌المللی سان‌وی (SUNWAY) را به شما معرفی کنیم.

مشاوره شریف تنها نماینده‌ی رسمی مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی در ایران است. یکی از مهمترین اهداف مرکز مشاوره‌ی ما، ارائه‌ی انتخاب‌هایی است که فرزند شما را در بهترین شرایط تحصیلی قرار می‌دهد، بگونه‎ای که قادر باشد به عنوان یک دانش‌آموز بیشترین سهم خود را از تحصیلات بین‌المللی دریافت کند.

پرورش ذهن‌ها در مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی

آینده‌ی فرزند خود را با آموزش در سان وی، یکی از بهترین مدارس مالزی بسازید. سان وی مدرسه‌ای برای دانش‌آموزان مقطع تحصیلی 7 تا 11 می‌باشد.

تا زمانی که فرمان هدایت مدرسه سان‌ وی مالزی در دستان معلمان کانادایی تبار مالزی باشد، دانش‌آموز شما از بهره‌ی هوشی بالا و آموزش در سطح جهانی برخوردار خواهد بود. دریافت مدرک فارغ‌التحصیلی با اعتبار جهانی، ایده‌آلیست برای تحول زندگی فرزندانمان به سوی آینده ای روشن.

چرا مدرسه بین‌ المللی سان‌‌ وی؟

انتخاب فضای آموزشی فقط یک گزینه نیست، گامی است که شما را وارد مسیری می‌کند که می‌بایست تا انتها بروید تا بتوانید سرانجام آن را ببینید. اگر انتهای مسیر فراتر از آن چیزی باشد که انتظارش را می کشیدید چه؟ یا برعکس! پیشنهاد می‌کنیم این قدم نخست را با اطلاعات واقع بینانه‌تر و استدلال‌های محکمه‌پسند بردارید، چراکه سال‌های تحصیلی، عمری است که می‌گذرد و راه بازگشت ندارد. بنابراین این حق شماست که بارها و بارها از خود بپرسید؛ از میان مدارس بین‌المللی مالزی، چرا سان‌وی؟

تورمجازی مدرسه سان‌وی

تورمجازی مدرسه سان‌وی

video
play-sharp-fill

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزیمدرسه aps

برنامه‌ی درسی انتاریو

برنامه‌ی درسی مدرسه‌ی انتاریو یکی از بهترین آموزش‌های مدارس در جهان است. بر اساس سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، سیستم آموزشی انتاریو (کانادا) به طور مداوم در میان 5 کشور برتر جهان قرار گرفته است. دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) که توسط وزارت آموزش و پرورش انتاریو کانادا اعطا می‌شود، برای پذیرش در دانشگاه و تحصیلات حرفه‌ای در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود؛ بنابراین زمانیکه در این سیستم جای بگیرید، می‌توانید در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشته باشید.

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

برنامه‌ی دیپلم بین‌المللی انتاریو از بار علمی منحصر به فردی برخوردار است که بر رشد شخصی دانشجویان تأکید دارد. هدف این برنامه انجام کارهایی فراتر از برنامه‌های درسی با پرورش جوانان پرسشگر، آگاه و دلسوز است که انگیزه‌ی موفقیت را دارند. این برنامه در دو مسیر پیشرفت شخصی و تحصیلی گام برداشته و طی آن دانش‌آموزان را به چالش می‌کشد تا در مطالعات و پیشرفت شخصی خود سرآمد باشند.

مشاوره شریف: «پرورش ذهن‌ها، ساخت شخصیت و آینده‌ی شغلی روشن، همان چیزیست که با پذیرش در مدرسه‌ی بین‌المللی سان‌وی در دست دارید.»

مربیان مجاز کانادایی

مربیان مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی مالزی، معلمان واجد شرایط و دارای مدرک از دانشگاه‌های شناخته شده هستند. اکثریت قریب به اتفاق معلمان سان‌وی در کانادا آموزش دیده‌اند و سالانه توسط کالج معلمان انتاریو (OCT) گواهینامه دریافت می‌کنند. معلمان مدرسه SUNWAY، طیف گسترده ای از استراتژی‌های یادگیری را در کلاس و خارج از آن بکار می‌گیرند تا بیشترین فرصت‌های یادگیری را برای دانش‌آموزان تضمین کنند.

video
play-sharp-fill

قطعاً این همان فرصتی است که نباید از دست داد، پس اگر برای تحصیل در برترین مدارس بین‌المللی مالزی مصمم هستید با ما تماس بگیرید.

یادگیری لذت بخش و فعالانه

سیستم یادگاری در مدرسه‌ی SUNWAY بگونه‌ای است که از فرزند شما یک یادگیرنده‌ی مادام‌العمر می‌سازد. دانش‌آموز سان‌وی قادر است با تأمل، کنجکاوی و فراتر از همه فکر کند. در این مجموعه هر کس مهارت خاصی دارد که می‌تواند آن را مهار کرده و از آن استفاده کند.

برنامه درسی در یک محیط مساعد و تحریک شناختی ارائه می‌شود تا به کودک شما الهام دهد، به طور فعالانه مشارکت کند و بیشترین تلاش خود را انجام دهد.

یادگیری در سان‌وی بسیار لذت بخش است، به طوریکه فرزند شما برای یادگیری بدون هیچ اجباری و تنها با قرارگیری در یک جو محرک و رضایت بخش، انگیزه می‌یابد. اگر لحظه‌ای نسبت به هوش یادگیری فرزندتان تردید دارید، ضریب هوشی دلبندتان برای یادگیری در سان‌وی را امتحان کنید تا از این همه استعداد متحیر شوید.

play-sharp-fill

محیط پرورش حمایتگر

آموزش در محیطی راحت و حمایتگر، از مصادیق تحصیل در مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی است. فضای حمایتگر سان‌وی دانش‌آموز شما را تشویق می‌کند تا از نظر علمی و شخصی سرآمد باشد. در این مدرسه نظیر مدارس غیر انتفاعی، دانش‌آموزان در گروه‌های آموزشی کوچک جای می‌گیرند تا معلمان بر آموزش فردی و یادگیری وی مسلط شوند. چنین فضایی به هر دانش‌آموز اجازه می‌دهد تا در حد بالقوه خود را پرورش دهد و رشد کند. محیط یادگیری جذاب و مهیج در مدرسه به دانش‌آموزان امکان می دهد ارتباط معناداری بین کتاب‌های درسی و دنیای پیرامون خود برقرار کنند.

همراهی والدین در آموزش

والدین نقش مهمی در پیشرفت فرزندشان در آموزش دارند. آمارها نشان می‌دهند که حتی دانش آموزان خوب هم وقتی والدین آنها درگیر و علاقه مند به آموزش فرزندشان می‌شوند، بهتر می‌شوند.

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

پیشرفت تحصیلی در SUNWAY با حضور والدین و پی‌گیری‌های آنها پررنگ‌ تر از همیشه است. نظام آموزشی مدرسه سان وی مالزی، والدین را به شرکت در برنامه‎های درسی و فوق برنامه فرزندانشان تشویق می کند. این فرصتی است برای والدین تا با معلمان همکاری کنند و پیشرفت فرزندشان را به اشتراک بگذارند. بدین منظور جلساتی در طول ترم برای والدین و سرپرستان برگزار می‌شود تا با معلمان و مدیران همکاری کنند. این جلسات بازخورد بسیار عالی داشته و قطعاً بهترین نتایج را برای دانش‌آموزان به همراه دارد.

ثبت نام در مدرسه سان‌وی مالزی

بهتر است بدانید که شرط اول تحصیل در مدرسه سان‌وی قبولی در آزمون تعیین سطح می‌باشد.

این آزمون در دفتر مشاوره شریف (تهران) به عنوان تنها نماینده انحصاری مدرسه سان‌وی برگزار می‌شود.

آزمون تعیین سطح شامل دو بخش زبان انگلیسی و ریاضیات می‌باشد. طی آن میزان تسلط دانش آموزان بر زبان و ریاضیات مشخص می‌شود.

نکته: در موارد نادری این آزمون با یک مصاحبه حضوری همراه است. در این صورت باید زبان انگلیسی را بدانید یا از فردی که زبان می‌داند برای انجام مصاحبه کمک بگیرید.

شروع ترم برای دانش آموزان جدید مدرسه بین‌المللی سان‌وی هر سال 2 ترم می‌باشد
ورودی جدید برای سال 7و 8 یکبار در سال 9,10,11 دوبار در سال:

سطح 7 و 8

ژانويه

سطح 9 ، 10 و 11

ترم اول

ترم دوم

ژانويه

ژوئن

مرکز تخصصی مشاوره شریف به عنوان نماینده رسمی مدرسه بین‌المللی SUNWAY در ایران، پلی به سوی تحصیل در برترین مدارس بین‌المللی مالزی است. کافی است دست فرزندتان را در دستان ما بگذارید تا پشتیبانی محکم برای آینده تحصیلی فرزندانتان باشیم.
T032220021539

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *