درباره‌ی مدرسه بین‌المللی تیلورز

 • by

مدرسه بین‌المللی تیلور (Taylor’s)؛ آموزشگاه ممتاز یادگیری کوانتوم در جهان، یادگیری منحصربفرد، دریافت بورس تحصیلی؛ با مدرسه بین‌الملی تیلور مالزی به دنبال آرزوهای خود باشید.
مشاوره شریف تنها راه ارتباطی شما با مدرسه بین‌المللی تیلور Taylor’s مالزی می‌باشد.

مدرسه بین‌المللی تیلورز Taylor’s در یک نگاه

احتمالاٌ تصورتان از مدارس مالزی، یک ساختمان متمرکز یک یا دو طبقه است با یک صحن حیاط بزرگ؛ آنچه بخصوص در مدارس ایرانی پیش‌تر دیده‌اید. با این حال می‌خواهیم تمام ذهنیت خود را از مدارس و سیستم آموزشی کشورمان پاک کنید و با ما به فراتر از مرزها بیاید تا با سیستم آموزشی بین‌المللی در برترین مدرسه‌ی کوانتوم جهان آشنا شوید.
نمای هر سازه‌ای در پس‌زمینه‌ی محیط همیشه سبز با آب و هوای استوایی مالزی بسیار دلباز و چشم گیر جلوه می‌کند؛ لااقل در رابطه با ساختمان مدرسه‌ بین‌المللی تیلور کوالالامپور چنین می‌نماید. سازه‌های مدرن و مرتفع، چنان‌که اگر بخواهید به لوگوی قدرتمند تیلور در بالای ساختمان اصلی نگاه کنید کلاه از سرتان می‌افتد. ظاهر ساختمان بدون هیچ حرفی از تجهیزات و امکانات مدرن مدرسه خبر می‌دهد؛ آنچه از یک مدرسه‌ با سطح جهانی انتظار می‌رود.
قرار نیست فقط به ظاهر و امکانات مدرسه بسنده کنید! آینده‌ی فرزندتان در نگاه دوراندیش شما شکل می‌گیرد. بی‌شک سبک یادگیری و برنامه‌ی آموزشی مسلط بر این مدرسه بیش از هرچیزی در سنجش عملکرد دانش‌آموزان دخیل است. مشاوره شریف با اهمیت این موضوع هرآنچه درباره‌ی مدرسه بین‌المللی تیلور مالزی را در عناوین تاریخچه، اهداف و ارزش‌ها، برنامه‌ی آموزشی منتخب و نوع سیستم یادگیری، دسته‌بندی و در این مقاله تشریح می کند؛ با ما همراه باشید.

تور مجازی مدرسه تیلورز

تورمجازی مدرسه تیلورز

play-sharp-fill

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

مدرسه بین المللی تیلورز

دورنگاری از تاریخچه‌ی تیلورز Taylor’s

شاید باورتان نشود؛ آنچه امروز بر سر زبان‌های دنیا افتاده است، مدرسه‌ی کوچکی بود که برای بازیکنان انجمن بدمینتون مالزی در سال 1991 تأسیس شد. با گذر زمان این مدرسه‌ی کوچک گام‌های بزرگ‌تری برداشت تا پای در جای مدارس عالی خصوص مالزی بگذارد و چنین هم شد!
این مدرسه سال‌ها شاهد تحولات عظیمی بود، به‌طوریکه با معرفی برنامه درسی بین‌المللی و تغییر نام به مدرسه بین‌المللی Taylor’s، نام و آوازه‌اش را جهانی کرد. مدرسه‌ی تیلور تخت گاز به سمت گسترش شعبه‌ی جدیدی پیش رفت و امروز با تأسیس پردیس دوم در پوچونگ، میراث با ارزشی از آموزش و پرورش تیلور را به جای گذاشت.

خلاصه‌ای از تاریخچه‌ی مدرسه بین‌المللی تیلور

۱۹۹۱: باغ سکولا سری (Sekolah Sri Garden) با پذیرش 500 دانش آموز تأسیس شد.
۲۰۱۱: باغ سری بین‌المللی (Sri Garden International) با معرفی برنامه درسی بین‌المللی شروع به کار کرد.
۲۰۱۴: Sri Garden International به مدرسه بین‌المللی Taylor’s International Kuala Lumpur تغییر نام یافت
۲۰۱۵: پردیس دوم مدرسه بین‌المللی Taylor’s در Puchong افتتاح شد.
۲۰۲۰: مدرسه بین المللی تیلور مالزی به عنوان اولین مدرسه‌ی برجسته‌ی یادگیری کوانتوم جهان شناخته شده است.

اهداف آموزشی در Taylor’s

 • ارائه‌ی آموزش آکادمیک عالی در سطح جهانی
 • توسعه‌ی شخصیت دانش‌اموزان
 • احترام گذاشتن و مراقبت از یکدیگر
 • تحکیم پایه‌های آموزش بر 3 زبان انگلیسی، باهاسامالزی و ماندارین (English, Bahasa Malaysia and Mandarin)

مدرسه Taylor’s به جوانان جهان آموزش می‌دهد تا جایگاه سازنده خود را به عنوان رهبر در جامعه‌ی جهانی به دست آورند.

رویکرد آموزشی در Taylor’s

 • آموزش و یادگیری تخصصی و متمایز با یادگیری کوانتومی
 • رشد شخصیت و کسب مهارت‌های لازم
 • ایجاد یک محیط پرورش دهنده برای یادگیری

چه چیزی یادگیری در تیلورز را منحصر بفرد می‌کند؟

در مدارس تیلور، تیم برجسته‌ای از مربیان فعالیت می‌کنند. آنچه معلمان Taylor’s را از سایرین متمایز می‌کند، میزان تنوع و اشتراک گذاری تخصص‌هاست. معلمان مدرسه‌ی تیلور به طور مداوم خود را بروز رسانی کرده و مهارت‌های خود را از طریق برنامه‌ی توسعه‌ی حرفه ای مدرسه بهبود می‌بخشند.
با توجه به تخصص معلمان و رویکرد منحصر به فرد مدارس تیلور در یادگیری، خروجی استثنایی را شاهد خواهید بود. دانش‌آموزان این مدرسه از بسیاری جهات برجسته بوده و این گواه تعهد و کیفیت آموزش در Taylor’s است.

آنچه ما ادعا می‌کنیم مهم نیست، این چیزی است که کارشناسان Taylor’s عنوان می‌کنند و ما با استناد به منابع اصلی مدرسه‌ی تیلور کوالالامپور و سال‌ها تجربه در زمینه‌ی اعزام دانش‌آموزان به مالزی در اختیار متقاضیان تحصیل در مدرسه‌ی بین‌المللی تیلور قرار می‌دهیم.

سیستم آموزشی در مدرسه بین‌المللی Taylor’s

نظرتان درباره‌ی ایده های چالش برانگیز آموزشی چیست!؟ قطعاٌ  کلاس‌های دانش‌آموز محور، فرزند شما را از انزوای فضاهای کسالت بار خارج می‌کند و برای شرکت در فعالیت‌های پویشی و چالش برانگیز ترغیب می‌کند. در این روش یادگیری دانش‌آموز با اختیار و اشتیاق تمام به یادگیری بیشتر سوق پیدا می‌کند، بی آنکه بداند! در مدرسه‌ بین‌المللی تیلور، تجربه های آموزش استثنایی معلمان، یادگیری را شاد، معنادار و چالش برانگیز می‌کند.در سیستم آموزشی Taylor’s، دانش آموزان در ابعاد گوناگون شخصیتی و تحصیلی پرورش می‌یابند. دانش‌آموزان مدرسه‌ی تیلور نه تنها از نظر علمی سرآمد هستند بلکه دارای شخصیتی می‌شوند که هدف خود را می‌دانند و با افزایش مهارت‌ها، اعتماد به نفس و دانش لازم، برای موفقیت و زندگی در جامعه‌ی فردا آماده می‌شوند.

play-sharp-fill

برنامه‌ی آموزشی در مدرسه بین‌المللی تیلور، به منظور آماده سازی این نسل برای رویارویی با چالش ها و فرصت های آینده طراحی شده است.

با مشاوره شریف در تماس باشید تا به شما بگوییم که چطور می‌توانیم عظمت پتانسیل فرزندان شما را نشان دهیم.

دستاوردهای تحصیل در مدرسه‌ی تیلورز

بدون شک هر سبک و سیاقی در آموزش‌های مدرسه بر مبنای سنجش بازخورد و کیفیت خروجی ها انتخاب می‌شوند. دستاوردهای تحصیل در مدرسه‌ی تیلور برای فارق‌التحصیلان، چیزی فراتر از کسب علم و دانش است. طبق بررسی ها، مدرسه بین‌المللی تیلور در مالزی متعهد می‌شود که هر یک از دانش‌آموزان در راستای بهبود یادگیری به خصوصیات رفتاری زیر دست یابند:

 • افراد محترم و مراقب: دانش‌آموزانی که به خود، دیگران و محیط زیست احترام می‌گذارند.
 • افراد مقاوم: دانش‌آموزان تحلیلگر و با اعتماد به نفس که می‌توانند تغییرات و تحولات محیط پیرامون را بپذیرند.
 • رهبران مسئول: آن‌ها الگوهای جامعه‌ی مولد هستند که قادر به الهام بخشیدن و هدایت دیگران می‌باشند.
 • شهروندان جهانی: در سطح جهانی آگاه هستند و با کمک مثبت به جامعه، تأثیرگذار هستند.
 • فراگیران پرشور: اشتیاق به یادگیری که درهای فرصت‌ها و مسیرهای موفقیت را باز می‌کند.

اکنون درباره‌ی مدرسه‌ بین‌المللی تیلور در مالزی دیدگاه مؤثرتری دارید. با این وجود پیشنهاد می‌کنیم از طریق شماره تماس مندرج در بخش ارتباط با ما، از مشاوره‌ی رایگان تیم تخصصی مشاوره شریف بهره‌مند شوید و به کنجکاوی های پیرامون برترین مدرسه‌ی کوانتومی جهان پایان دهید.
مشاوره شریف با بیش از 15 سال سابقه‌ی فعالیت درخشان در زمینه‌ی  اخذ پذیرش از برترین مدارس بین‌المللی مالزی‌، موفق به کسب نمایندگی بیش از ده‌ها مدرسه‌ی نمونه در مالزی شده است. اخذ ویزای تحصیلی و ثبت‌نام فرزندتان در مدرسه‌ی بین‌المللی Taylor’s کوالالامپور در مالزی را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *